במהלך 30 השנים האחרונות, הפכנו מקבלן כללי לחברה רבת פנים שיכולה לספק כל היבט בפרויקט

תעשיית הבנייה משתנה בקצב מהיר ואנו שואפים ללא הרף להיות בחזית. זו הייתה דרך החשיבה שלנו מאז הקמתנו. כיום הפרויקטים הולכים ונהיים מורכבים יותר, מאובזרים ומתקדמים יותר טכנולוגית. לכן, מה שקורה לפני ואחרי הבנייה, משפיע על תוצאות הפרויקט באותה מידה כמו מה שקורה במהלך הבנייה. זו הסיבה שפיתחנו מערך מלא של שירותי בנייה וגמר בנייה, כדי לעזור ללקוחותינו לעמוד בדרישות הגוברות של פרויקטים, לחסוך ולהתייעל, תוך צמצום הסיכון שלהם.

מפתחות גמר בנייה

פעם קראו לזה קבלן מפתח...

גמר בנייה טוטאלי Root-to-Fruit

מפתחות גמר הבנייה שלנו: 

  1. מפתח אדום: שירותי קבלן ופתרונות בנייה, תשתיות וניהול פרויקטים עד לגמר חיפויים, חלונות, מיזוג אוויר
  2. מפתח צהוב: בנייה עד לגמר אדריכלות, נגרות, מסגרות
  3. מפתח ירוק: בנייה עד לגמר עיצוב פנים, ריהוט, תאורה, ציוד ואבזור 

קבלנות ובנייה

פתרונות בנייה, פיתוח תשתיות והנדסה, ניהול פרויקטים

טיפול שורש:

גמר בנייה מושלם, נשמע כמו סתירה פנימית. גילינו שהוא מתאפשר לא בגלל שלב הגמר, אלא דווקא בגלל ההתחלה. התכנון, היסודות, התשתיות, השיטה, שילוב בעלי המקצוע והניהול. כל אלו משמעותיים ביותר לגבי השלמת תהליך הבנייה כהלכה.

כולל אדריכלות... ועד גמר נגרות

כולל כל סוגי עבודות העץ, מסגרות ואלומיניום

חסכוני ויעיל:

זה אחרת כאשר כל גורמי המקצוע הם משלנו. כך הם משלבים כוחות ופועלים בסינרגיה תחת ניהול תקציב ולו"ז ממקור אחד. וכן! הגיוני שכך הצלחנו לחסוך גם בעלויות מתווכות, אבל לא רק:

  • היקף החסכון התקציבי המדיד בפרויקט כתוצאה מהתערבותו של מנהל פרויקט היא 10.2 מיליון ₪, המהווים 2.8% בממוצע מהפרויקט. 
  • החסכון בלו"ז הוא 3.3 חודשים, המהווים חסכון של כ 11% בממוצע בפרויקט. החסכון בעלויות לקויי בנייה הוא 5.2% בממוצע מעלויות הפרויקט.

קרא עוד על היתרונות שלנו

כולל ריהוט... ועד לגמר ציוד ואבזור

ראש שקט: חוויית בנייה טוטאלית

החלום של כל ייזם הוא לתת את הדבר היקר לו מכל, לקבלן ביצוע אמין ומוסמך מהרגע הראשון, ולקבל אותו מוכן עד הפרט האחרון. בין אם מדובר בבנייה למגורים, עסקית או מוסדית. קבוצת רכישה, ייזמות פרטית או ציבורית. ובין אם מדובר במרכז לוגיסטי, מפעל, מרכז תעשייה או רשת חנויות. היקף העשייה שלנו חל על טווח אפשרויות ייחודי מסוגו. בגלל אותה סיבה בדיוק: אינטגרליות, מתפיסה למעשה.  

במרבית הפרויקטים בישראל יש ליקויי בנייה. עלויות אי איכות הבנייה מגיעות ל 10% מעלויות הבנייה. עלות תיקון ליקויי ביצוע מגיעה לכ 4% מעלות הפרויקט. החריגה הממוצעת בתקציב פרויקטי מבנים היא כ 15% ובתשתיות אף יותר...

טוב שיש כתובת אחת לניהול וביצוע שיטתי ומהודק לפרויקט שלך!

שירותי אינטגרל כוללים: קבלן בנייה, קבלן ביצוע, מפקח בנייה, מנהל פרויקטים. שירותים משלימים: אדריכלות, קונסטרוקציה, הנדסה, חשמל, אינסטלציה, ריצוף, גבס וחיפויים, מזגנים. מוצרים משלימים: נגריה, חלונות, מסגרייה קלה. לבנייה מסחרית וקמעונאות, משרדים, מוסדות ובתים פרטיים.

אחריות שנת בדק לבנייה, גם בבנייה חלקית ושיפוץ

כשאי אפשר להאשים אחרים:

אחריות על סינרגיה בין תחומי המקצוע בבנייה וגמר בנייה – היא מצרך נדיר שהעולם מחכה לו.

מסע חיים אישי עם ניסיון רב תחומי, שהתגבש לרעיון פורץ דרך: תפיסת השלם כמתווה העבודה המעשית, הרבה לפני שיוצאים לדרך. אין זה תפקידו של מהנדס, לא קבלן, לא אדריכל, ולא מנהל פרויקטים. אך רותם גבאי, מנכ"ל אינטגרל, מעולם לא נחשב אדם מן השורה. השיטה שגיבש למיצוי-בנייה היא פרי התפתחות רב תחומית במשך 30 שנה של מצוינות בבנייה. לאחר הכשרה והתנסות מעשית ואישית בכל תחום בנפרד.

פרויקטים ולקוחות

ניסיון הבנייה שלנו חובק קצוות מכל הקשת העסקית, תעשייתית, מוסדית ופרטית. זה אפשרי בזכות ראייה רחבה שאימצנו מהרגע הראשון. בין לקוחותינו: אלקטרה בנייה, ארומה, בי יוניק, רשת ג'נטלמן, רשת תמנון, בתי קפה גליתה, אופנת דיזל, 10 חברה לדלק, מעוף כוח אדם, דלתות סף דור, פלבם ייצור מטבחים מוסדיים, רשת קפה קפה, החברה הכלכלית עפולה, רוטמן בעמק לבנייה, קופ"ח מכבי. תןך כך, עבדנו גם לצד אדריכלים מובילים בהם: אילן פיבקו בפרויקט עיר ימים בנתניה, סטודיו 78 לרשת ארומה, תומר שער לרשת האופנה דיזל, אייל צלאל, יובל שריקי, שירי לוי, ומוריאן מינוכין לרשת חניות האופנה זארה ועוד.

בעוד שקבלנים אחרים לוקים במסורת התפיסתית שפרויקט בניה הוא חד פעמי, ולכן בסופו הצוות מתפרק והלקחים לא מיושמים הלאה. באינטגרל המערכת פועלת לטווח רחוק. זו הסיבה שרמת התפוקה היא מיטבית והאיכות נשמרת לתמיד, התוצאה:

83% מלקוחותינו חוזרים, מרוצים עד הגג...

צור קשר אתנו, מיד חוזרים

052-8650008

* אנא הקלידו שם
* אנא הקלידו טלפון
* אנא הקלידו אימייל
אנא הקלידו פרטים